Industriāli tehnoloģiskais parks “DITTON”

Industriāli tehnoloģiskais parks “DITTON” Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā

Industriāli tehnoloģiskais parks “DITTON” (turpmāk  tekstā - ITP “DITTON”) atrodas Daugavpilī, Latvijas otrajā lielākajā pilsētā ar virs 84,6 tūkstošiem iedzīvotāju (pēc LR Centrālās statistikas pārvaldes datiem uz 01.01.2017.), virs 10 populārām augstskolām un dažādām izglītības iestādēm. 

Ar komerciālām, ražošanas un noliktavu telpām vairāk nekā 30.000 m2 platībā ITP “DITTON” skaitās viens no svarīgākajiem industriāli tehnoloģiskajiem parkiem Latvijas dienvidaustrumu robežā ar Baltkrieviju, Lietuvu un Krieviju.

plans2015. gadā renovētas ITP iznomājamas komerciālās un ražošanas telpas ir labiekārtotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām, piem., augstsprieguma līnija (trīs fāžu elektrība), augsto tehnoloģiju komunikāciju kabeļi, lielas jauda ūdens un augstspiediena gāzes vadi, ūdens attīrīšanas stacija, tādējādi nodrošinot uzņēmējiem nepieciešamos priekšnosacījumus ērtiem un komfortabliem darba apstākļiem. Papildus pastāv iespējas pielāgot telpas konkrēta īrnieka specifiskajām ražošanas vajadzībām.

ITP īpašnieks AS “DITTON pievadķēžu rūpnīcā” (turpmāk  tekstā - AS “DPR”) ievieš atbalsta pasākumus un sekmē jaunu partneru tīklojumu, lai paplašinātu parka pakalpojumu klāstu. Par izdevīgo un konkurētspējīgo nomas maksu AS “DPR” nodrošina ēkas un parka teritoriju pārvaldīšanu, sākot ar sargu-dežurantu, pieslēgšanu elektrības, gāzes, ūdens vadiem un atkritumu izvešanu līdz apdrošināšanas kārtošanai un remontam.

Saskaņā ar Latgales speciālās ekonomiskās zonas likuma kārtību 2017. gada 14. jūnijā tika noslēgts līgums par nodokļu atvieglojumu piešķiršanu AS “DPR”.

ITP “DITTON” priekšrocība ir izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta Daugavpils pilsētas rūpnieciskā zonā ar ērto satiksmes infrastruktūru, piem., 5 km līdz Rīgas šosejai (A6), 13 km līdz renovējamai Daugavpils lidostai, ērts sabiedriskā transporta tīklojums. Ar 3b un 3c autobusiem var sasniegt Daugavpils centru 20 minūšu laikā, savukārt ar automašīnu - 7 minūtēs. Lietuvas robeža ir 25 km, Baltkrievijas 35 km un Krievijas 120 km attālumā.

Jūsu priekšrocības

 • piekļuve telpām 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā
 • birojas platība sākot no 10 m²
 • rūpnieciskas telpas ar griestu augstumu 8 m, sākot no 100 m² līdz vairākiem tūkstošiem m²
 • telpas piemērotas komerciālai un privātai lietošanai
 • elastīgi līguma slēgšanas termini: iespējama īstermiņa īre
 • semināru un konferenču telpas ar nepieciešamo datoraprīkojumu
 • platības ideāli piemērotas loģistikas uzņēmumiem, izplatītājiem, vairumtirgotājiem, piem., ITP “DITTON” muitas noliktava nodrošina Eiropas Kopienas valstu kravas konsolidāciju, eksporta, importa un tranzīta procedūru un pārvadājuma dokumentu (CMR, TIR karnete un SMGS) noformēšanu
 • lielisks ceļu tīklojums ar pārējām Baltijas valstīm, Krieviju un Baltkrieviju, piem., 5 km attālumā atrodas A6 šoseja, ITP “DITTON” teritorijā ir dzelzceļa atzars
 • sabiedriskā transporta savienojums, piem., autobusu pietura tieši blakus autostāvvietu laukumam
 • plašs autostāvlaukums vieglajām un kravas automašīnām
 • apsargājama teritorija
 • blakus atrodas degvielas uzpildes stacija